KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16783630
nr 1678 3630
Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad 1894, Fruktstilleben. Olja på duk, 49x67 cm, yttermått inklusive ram: 68x86 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
900 kr
måndag 10 februari 2025
kl 20:38:51
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr